
Мінеральний сухий розчин широкого спектру застосування Caparol ArmaReno 700, 25кг
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Capatect ArmaReno 700
Мінеральний готовий сухий розчин із широким спектром використання
Опис продукту
Сфера застосування
Високоякісна клейова та зміцнювальна суміш, що може використовуватись як клей для ізоляційних плит, як армуюча суміш і як фінішне покриття у фасадних системах Capatect.
Високоякісний розчин для зовнішніх і внутрішніх робіт, застосовується:
- в якості клею для теплоізоляційних плит в система фасадних теплоізоляційних композиційних (СФТК),
- в якості армуючої маси (шпаклівки для базового шару) в теплоізоляційних композиційних системах СФТК,
- в якості ремонтного розчину для поновлення старих заштукатуренних поверхонь зі стійкістю до навантажень,
- в якості тонкошарової адгезійної штукатурки, наприклад, для гладких бетонних поверхонь, екструдованого пінополістиролу, деревно-волокнистих плит,
- в якості затираючої штукатурки (за винятком цокольних областей, на які потрапляють бризки води)
- в якості розчину для створення декоративної поверхні з ефектом натурального каменю вапняку;
- група розчинів Р II у відповідності до норм DIN V 18 550, заводська суха суміш на цементно-вапняній основі.
Властивості
- «не горючий» або «важко займистий»;
- стійкий до погодних умов;
- водовіштовхувальний у відповідності норм DIN EN 1067;
- з високою паропроникністю;
- з низьким механічним напруженням за рахунок додавання волокон;
- простий та зручний в застосуванні, може наноситись вручну або механічним способом;
- з високою стійкістю до навантажень;
- тривалий відкритий час для нанесення;
- хороша адгезія для поглинальних та слабопоглинальних поверхонь;
- низьке водопоглинання за рахунок використання спеціальних добавок.
Упаковка/Розмір тари
Паперовий мішок 25 кг
Колірні відтінки
білий
Зберігання
У сухому приміщенні на піддонах. Берегти від вологи.
Термін зберігання в оригінально закритій тарі не менше 12 місяців.
Щільність
бл. 1,5 кг/дм3
Теплопровідність
λ10, dry, mat ≤ 0,82 W/(m∙K) для P=50%
λ10, dry, mat ≤ 0,89 W/(m∙K) для P=90%
Коефіцієнт опору дифузії µ (H2O)
≤ 25 відповідно до DIN ISO 7783
Еквівалент дифузії повітряного шару sdH2O
Sd Н2О бл. 0,05 м відповідно до DIN EN 7783, при товщині шару відповідно до ТІ
Міцність на розтягування на плиті екструдованого полістиролу
(адгезія) з пінополістиролом ≥ 0,08 МПа
Міцність на стиснення
5,3 Н/мм2
Водопроникність (показник w)
w ≤ 0,1 кг/(м2 · ч.0,5 ) відповідно до DIN EN 1062, клас W3 (низький)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Caparol |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Призначення матеріалу | Для приклеювання і армування фасадного утеплювача |
| Стан матеріалу | Суха суміш |
| Тип використання | Універсальний |
| Упаковка | Мішок паперовий |
| Фасовка матеріалу (кг) | 25 |
| Додаткові характеристики | |
| Витрата матеріалу | 1.5 кг/м2 |
| Максимальна температура виконання робіт | 30 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 30 град. |
| Мінімальна температура виконання робіт | 5 град. |
| Мінімальна температура експлуатації | 5 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час висихання | 24 часа час |
| Максимальна товщина шару | 1 мм |
| Мінімальна товщина шару | 1 мм |
| Спосіб нанесення | Ручний |
| Тип за складом | Гіпсова |
- Ціна: 2 322 ₴

