-10%


Профіль кутовий пластиковий EJOT Gewebeeckwinkel 10x15 cm, 2,5м
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Профіль кутовий пластиковий призначений для якісного формування укосів.
Застосовується під час проведення фасадних штукатурних робіт. Використання профілю зміцнює кути та запобігає утворенню мікротріщин між віконним отвором та схилом.
Матеріал виробу стійкий до дії УФ-променів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caparol |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина панелі | 2500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ПВХ |
| Тип | Куточок |
| Товщина | 10 мм |
| Товщина стінки | 12 мм |
| Ширина профілю | 15 мм |
- Ціна: 91,80 ₴

